Biuro Rachunkowe EASY TAX


O nas

EASY TAX to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. To profesjonalizm na najwyższym poziomie. Nasze biuro to gwarancja prawidłowości, terminowości rozliczeń z organami podatkowymi i ZUS oraz profesjonalne i rzetelne usługi księgowe oraz kadrowo- płacowe. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza to atuty naszej firmy. Zasadniczą uwagę przywiązujemy do dostarczania naszym Klientom rzetelnej informacji na temat ich sytuacji finansowej, która pozwala na łatwiejsze podejmowanie ważnych, strategicznych decyzji.

Nasza wykwalifikowana kadra posiada certyfikaty wydane przez Ministra Finansów dotyczące wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe na podstawie ustawy o rachunkowości . Posiadając ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zapewniamy naszym klientom poczucie całkowitego bezpieczeństwa i komfortu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o rachunkowości jak również międzynarodowe standardy rachunkowości. Przygotowujemy raporty dla międzynarodowych grup kapitałowych zgodne z wymogami Klienta w językach angielskim bądź włoskim.

Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej oraz wyborze formy organizacyjno - prawnej.

Dla Klientów posiadających swój własny dział księgowy oferujemy wsparcie w zakresie implementacji systemów księgowych, tworzenia i wdrażania procedur księgowych oraz nadzór księgowy.

EASY TAX to Twój profesjonalny księgowy. To Twoje wsparcie w biznesie.
 

2013 - 2024 © Easy tax - biuro rachunkowe